Değİşen İstanbul’un Modern Yüzü
Değişen İstanbul’un Modern Yüzü
Değişen İstanbul’un Modern Yüzü
Değişen İstanbul’un Modern Yüzü
Konforlu ve güvenli bir konutta yaşamayı, siz de hak ediyorsunuz !
İstanbul’un yatırım bölgesinde yepyeni yaşam projesi

Ortaköy'de Yaşam

Ortaköy'de Yaşam

ORTAKÖY KONAKLARI, modern şehrin mimari dokusuna uygun yepyeni bir yaşam konseptiyle, çağımızın standartlarındaki teknolojiyi kullanarak, huzurlu ve güvenli bir hayatı sizlere sunmaya hazırlanıyor.
 

Şehrin tam ortasında, Keyifli bir hayat sürün diye...


Sultangazi’de hayatınıza değer katacak yepyeni bir konut projesi hayata geçiyor. Tramvay ve TEM yolunun hemen yanında konumlanan proje, size İstanbul’un farklı bölgelerine çabuk ve kolay ulaşım imkanı veriyor. Sadece barınma amaçlı değil, hayatın merkezinde kalmanızı sağlayacak ORTAKÖY KONAKLARI büyük bir keyif ile sizlere kapılarını açıyor. Gelin komşu olalım... 

Sadece konut değil, Gerçek bir yatırım fırsatı...

Her geçen gün zorlaşan ve yatırımın değerinin arttığı günümüzde, Yolat Grup bugünkü konut yatırımınızın faydalarını gelecekte de görebileceğiniz ORTAKÖY KONAKLARI’nı sizlere fırsat olarak sunuyor. İstanbul’un en değerli yatırımlarının kuzey bölgesine yapıldığı son yıllarda, bölgede yıldız gibi parlayan Sultangazi ilçesinin merkezinde, gerek şehrin eski bölgesinin, gerekse gelişerek büyüyen yeni bölgesinin tam kalbinde bulunuyor. Lokasyon avantajını, projelendirme ve üretim kalitesiyle birleştirerek yatırımcılarına ORTAKÖY KONAKLARI’nı sunan Yolat Grup, gelecek yıllara dair gerçek yatırım fırsatını size veriyor.

Sadece inşaat kalitesi değil, Size sunulan gerçek bir yaşam kalitesi...

Yolat Grup, yıllardır gerçekleştirdiği konut projelerini ORTAKÖY KONAKLARI ile taçlandırıyor. Sultangazi’nin son yıllarda coğrafi değerinin artmasıyla İstanbul’un yükselen yıldızı olması, yatırımların ve yaşam alanlarının değerli hale gelmesiyle halkımızın yaşam kalitesinin de artmasını amaçlayan ORTAKÖY KONAKLARI projesiyle sizlere gereken değeri veriyor. Tüm detayların düşünüldüğü ve hayata geçirildiği inşaat ve güvenlik kalitesiyle siz ve aileniz yeni bir hayata başlayabilirsiniz. Deprem yönetmeliklerine uygun, çevre güvenlik tedbirleri alınmış, çevreyolu bağlantılarının üzerinde, Sultançiftliği tramvay durağına 30 metre mesafesi ile size hayatın içinde kalma olanağı veriyor.

Biz gereken hazırlığı yaptık, Hayatınızın fotoğrafını siz çekin...

Mutluluğunuzun ve huzurunuzun artacağı, iş harici zamanlarınızda kendinize zaman ayırabileceğiniz sosyal alanları ile ORTAKÖY KONAKLARI gerekli olan tüm projelendirmeyi bünyesinde barındırıyor. İster kuzey ormanlarına kolaylıkla ulaşabileceğiniz, ister belediyeye ait ormanlık koruda piknik yapabileceğiniz yeşil alanlara yakınlığıyla ORTAKÖY KONAKLARI fark yaratıyor. Şehrin her bölgesine kolay ulaşabilme avantajı ve alışveriş alanlarına yakınlığı ile de özel bir konuma sahip olan ORTAKÖY KONAKLARI hayatın içinde kalmanıza olanak sağlıyor.

Sizin ve aileniz için, Huzurlu bir hayatın kapılarını açın...

Avrupa Yakasının gerçek merkezinde, köprü baglantı yollarının tam üzerinde, Suriçi bölgesine tramvay ile kolay ulaşım mesafesinde sizin yeni yaşam alanınızı oluşturuyoruz. İstanbul’un batısından doğusuna, kuzeyinden güneyine eşit mesafesiyle gerek iş, gerekse yaşam merkezlerine kolay ulaşabileceğiniz, kazanacağınız zamanı kendinize ve ailenize ayırmanın mutluluğunu ve huzurunu yaşayabileceğiniz ORTAKÖY KONAKLARI, sizi bu değeri kazanmaya çağırıyor.

Küçük detaylar bütünü oluşturur, Hayatınızdaki eksik parçayı doldurma zamanı geldi...

Yatırımın her geçen gün zorlaştığı bir dönemde, cazip fiyat ve yaşanabilir imkanların maksimum düzeyde projelendirilerek hayata geçirildiği ORTAKÖY KONAKLARI’nda, hayatın içinde kalmak, İstanbul’u ve hayatı doya doya yaşayabilmek için sizi bu projenin bir parçası olmaya davet ediyoruz. Gelin yatırımınız değerlensin... Güvenlik duvarı ile çevrilmiş bahçeli bir eviniz olsun. Çocuklarınız gözünüz arkada kalmayacak şekilde oynayabilsin. Siz ve eşiniz komşularınızla evinizin bahçesinde günün stresini keyifli sohbetlere dalarak atın. Yürüyüş parkurunda yürüşünüzü yaparak zinde ve formda kalın. Evinize geldiğinizde aracınızı sorun yaşamadan park edin.

Mutlu bir gelecek, Doğru kararlar ile başlar...

Yarınlarda daha mutlu olabilmek için bugünden alacağımız kararlar temel belirleyici oluyor. Konut ihtiyacınızı şekillendirirken vatandaşın tüm beklentilerini değerlendiren Yolat Grup tecrübe ve yatırım gücüyle sizlere yarınlarda da mutlu olabileceğiniz ORTAKÖY KONAKLARI’nı en konforlu haliyle sunuyor. Size ve ailenize de doğru kararı alarak İstanbul’un yeni yatırım merkezlerinden olan Sultangazi’de yaşamaya başlamak kalıyor...

Mutlu yarınlarımız için, Çocuklarımız için, doğru proje...

ORTAKÖY KONAKLARI’nda işten eve geldiğinizde stres ve yorgunluğunuzu atabileceğiniz fitness center, SPA ve yürüyüş parkuru avantajlarıyla formunuzu koruyarak sağlıklı kalabileceksiniz. Türk hamamı, sauna keyfi ile dört mevsim dinlenmeye hazır olun.


 

Sizi ve aileniz, huzur ve mutluluğa davetlisiniz! 

 

Kat Planları

Bize Ulaşın